Ünlü oyuncu yoğun bakıma kaldırıldı!

Film çekimleri sırasında sette kaza geçiren oyuncu Cem Özer, 11 gün sonra yoğun bakıma kaldırıldı. Cem Özer'in kızı babasının sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Ünlü oyuncu yoğun bakıma kaldırıldı!

Sunucu ve oyuncu Cem Özer 11 gün önce Afyonkarahisar'daki film çekimleri sırasında sette kaza geçirip ayağını kırmıştı. Tedavi için İstanbul'a getirilen Özer'in sağlık durumu kötüleşti ve yoğun bakıma kaldırıldı.

"ÇARESİZCE BEKLİYORUZ"

Ünlü oyuncunun kızı Cemre Özer "Babam şu an yoğun bakımda uyutuluyor. Ayağındaki kırık sonrası oksijen tedavisi görüyordu. Hava ya da yağ embolisi başına sıçramış. Dün yoğun bakıma alındı. Şu an hiçbir şey söyleyemiyor doktorları. Biz de çaresizce bekliyoruz." dedi.

"KENDİM ETTİM, KENDİM BULDUM"

Cem Özer, gazetecilere şu açıklamayı yapmıştı: "Film çekimi sırasında düşme kalkma sahnelerinin olduğu kare çekiliyordu. Dengesiz düşünce kendim ettim kendim buldum. İki tane kırığımız var. Bu durum çekimleri yönetmen açısından etkiler tabii ama ben devam edeceğim. Gösteri devam etmeli. Balmahmut Köyü'nde istasyon sahnesini çekerken bir ayı çukuruna düşmem gerekiyordu. Ben de çukura gerçekten düştüm." Cem Özer bu açıklamanın ardından ameliyata alınmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER