O Ses’in küçük yıldızı hayatını kaybetti

Dün hayatını kaybeden O Ses Çocuklar'ın genç yarışmacısı Nazar Nur Kaya'nın ablası telefonla bağlandığı programda kardeşinin son sözlerinin "Beni buradan alamayacaksınız, bırakmayacaklar" olduğunu söyledi.

O Ses’in küçük yıldızı hayatını kaybetti

2014 yılında O Ses Türkiye yarışmacısına katılan Nazar Nur Kaya hayatını kaybetti. Kardeşinin cenazesini almaya giderken telefonla Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak kardeşinin son sözlerini anlattı.

"ALAMAYACAKSINIZ, BENİ BIRAKMAYACAKLAR"

15 yaşındaki kardeşinin cenazesini almaya giderken canlı yayına telefonla bağlanan abla Hatice Kaya, şunları söyledi: "Acımız çok büyük. mide bulantısı ve kusmayla hastaneye gittik önce teşhis koyamadılar. Tedavi sürecinde ne oldu anlamadık. Yoğun bakımda boyunda bir kateter takıldı ve uyanmamasına sebep oldu. Nazar'ın son kelimesi 'Alamayacaksınız, beni bırakmayacaklar' oldu. İlk gittiğimiz tahlillerinde de belli bütün organları tertemizdi. Nasıl oldu 6 günden bütün organları mahvoldu anlamadık. Bu tedavinin bir açıklaması olmalı. Ben kardeşimi sadece böbrek rahatsızlığıyla hastaneye götürdüm.

Nazar hastaneye yürüyerek geldi, kameralarda bu kayıtlar var. Hastane istediği kadar kendini savunsun. Ben her şeyi biliyorum, gözlerimle gördüm. Ben onlara katil demek istemiyorum Allah'a havale ediyorum. Kardeşimin sadece midesi bulanıyordu iddia edildiği gibi şuuru kapalı falan değildi.

"KARDEŞİMİN HAYALLERİYLE BİZDE YOK OLDUK"

Nazar şarkı yazıyordu. Büyüyünce çok ünlü bir şarkıcı olacaktı konservatuara hazırlanıyordu. Kardeşimin hayalleriyle bizde yok olduk. Olay hakkında dava açacağız peşinde olacağız. "

DOĞAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER