Ahlaksız komşunun yaptıkları an be an kameralara yansıdı!

İzmir'in Menemen ilçesinde bir ailenin 5 aydır dairesinin önüne çöp atıldı ve pis kokular yayılmaya başladı. Bu kez aile önlem olarak kapıya güvenlik kamerası taktırdı. Gördüklerine inanamayan aile, komşularının çöp attıktan sonra kapıya idrarını yaptığını gördü ve polise şikayetçi oldu. Komşu ise mahkeme tarafından Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edildi.

Ahlaksız komşunun yaptıkları an be an kameralara yansıdı!
banner240

İzmir’in Menemen ilçesi Kasımpaşa Mahallesi Yörükefe Sokak’ta bulunan bir binada ev sahibi Sezayi Ş. (60), 3 yıl önce almış olduğu dairesinin kapısına yaklaşık 5 ay boyunca çöp atılması ve ağır kokuların gelmesi üzerine kimin yaptığını tespit etmek ve caydırıcılık olması amacıyla daire kapısını görecek şekilde güvenlik kamerası taktırdı. 26 ve 27 Aralık tarihlerinde yine dairesinin önünde çöp ve kötü koku ile karşılaşan ev sahibi Sezayi Ş., güvenlik kamerası kayıtlarını izlediğinde olayı gerçekleştiren kişinin apartman komşusu Süleyman A. (56) olduğunu görünce şaşkına döndü.

Çöp attı, idrarını yaptı, o anlar kameraya yansıdı
Görüntülerde komşusu Süleyman A.’nın daire kapısının önüne çöp attığı, idrarını yaptığı ve şişe içerisindeki bir çeşit sıvıyı kapının üzerine döktüğü anlar yer alırken, ev sahibi Sezayi Ş., komşusundan şikayetçi oldu. Bunun üzerine güvenlik kameralarını inceleyen polis ekiplerince olayın şüphelisi Süleyman A., gözaltına alındı.

Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edildi
Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Süleyman A., çıkarıldığı mahkeme tarafından Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edildi. Mahkeme tarafından verilen bu kararın emsal niteliğinde olduğu öğrenildi.

Hasan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER