banner249

En Tatlı Mahir’de Sevgililer Günü Çekilişi!

Denizli’nin en ünlü tatlıcıları arasında yer alan En Tatlı Mahir, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel canlı yayında yayınladığı çekilişle bir çifti Pamukkale’de 1 günlüğüne tatile gönderiyor. Çekilişte belirlenen rakam 269 oldu.

En Tatlı Mahir’de Sevgililer Günü Çekilişi!
banner240

En Tatlı Mahir, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir çekiliş organizasyonu düzenledi. 2024 yılı Ocak ayına özel yaptığı çekilişle 1 talihliye 1 çeyrek altın kazandıran En Tatlı Mahir, ikinci çekiliş organizasyonunu ise bu kez Sevgililer Günü’ne özel yaptı. Bugün saat 15.00’te gerçekleşen özel çekiliş, En Tatlı Mahir’in instagram adresinden canlı olarak yayınlandı. 269 nolu bilete isabet eden talihli çift, Pamukkale’de 1 gün tatil yapacak. 

Çekiliş sonrası konuşan Mahir Pastanelerinin Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Yurtsuz, “Mahir Pastaneleri Aktepe, Fatih ve Zeytinköy’deki şubeleri ile 2024’e sürprizlerle geçti.
Ocak ayında yaptığımız çekilişle bir vatandaşımıza çeyrek altın hediye ettik. 14 Şubat Sevgililer Günü için ise 1 çiftimize 1 günlük tatil armağan ettik. Bugün yaptığımız çekilişte şanslı talihli 269 numara oldu. Tatil hakkı elde eden müşterimizi Zeytinköy’deki şubemize bekliyoruz” dedi. 

HESABIMIZI TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN!
Başkan Yurtsuz, En Tatlı Mahir’de bu yıl içinde çok sayıda sürpriz çekilişe imza atacaklarını belirterek, bu fırsatlardan yararlanmak için herkesin kurumsal instagram hesabını takibe almalarını tavsiye etti. 

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER