Uluköy, “Çat kapıya devam”

ak parti il kadın kolu başkanı peral uluköy, ilçe kadın kolu başkanlarına ‘her yerde ‘büyükşehir’i anlatın’, ‘Çat kapı ev ziyaretlerine devam edin’, ‘yeni üye çalışmalarını sürdürün’ talimatı verdi.

Uluköy, “Çat kapıya devam”
İl Kadın Kolu Başkanı Uluköy, il binasında 18 ilçenin kadın kolu başkanlarıyla toplantı düzenledi. Kadın kolları olarak yarın seçim olacakmış gibi çalışmalara devam ettiklerini belirten İl Kadın Kolu Başkanı Uluköy, “Denizli’nin yıllardır özlemini çektiği ‘Büyükşehir’ hayaline artık kavuştu. Tüm il sınırlarımızla birlikte büyükşehiriz.

Büyükşehir’in ilimize kazandıracağı çok fazla artısı var. Büyükşehir’in kazanımlarını halkımıza çok iyi anlatmalıyız. Büyükşehirle birlikte ilimize yatırım için gelen kaynakta büyüyecek. Bu kaynakla yapılacak yeni hizmetler yeni çalışmalar var. Muhalefet partilerinin Denizli’nin Büyükşehir olması ile ilgili halkı yanıltıcı açıklamaları var. Halkımızla birebir görüşerek kafalardaki soru işaretlerini kaldırmalıyız” dedi.

AK Partili kadınlar olarak sürekli halkın arasında olmaya devam edeceklerini gidilmedik, köy kasaba kalmayacağını dile getiren Uluköy, “İl kadın kolu olarak, ilçe kadın kollarımız ile birlikte köy, kasaba ve belde ziyaretlerimize devam edeceğiz. Gittiğimiz köylerde ‘Çat kapı ev ziyaretleri’ne ağırlık vereceğiz. Geçen hafta onar kişilik ekipler halinde Acıpayam ilçesine bağlı Alıveren, Darıveren, Yassıköyük köylerine gitti. Önümüzdeki hafta Honaz ilçesi ve bağlı köylerinde olacağız. İl genelindeki 360 köyün tamamını ziyaret edeceğiz. Yerel seçime kadar bu gezi ve ev ziyaretlerimiz aralıksız devam edecek” şeklinde konuştu.

HEDEF 50 BİN ÜYE
AK Partili ilçe başkanlarından yeni üye kayıtlarına da ağırlık vermelerini isteyen İl Kadın Kolu Başkanı Uluköy, hedeflerinin 50 bin kadın üyeye çıkmak olduğunu söyledi. AK Parti’nin Denizli’de 80 üyesinin bulunduğunu, bu üyelerden 32 bin 500’ünün kadın olduğunu belirten Uluköy, “Gittiğimiz her köyde yaptığımız her ev ziyaretinde partimizin hizmetlerini anlatırken yeni üye kayıtları da yapacağız. 32 bin 500 olan kadın üye sayımızı 50 bine çıkartmayı hedefledik. Bunu başarabiliriz. Her yeni üye demek partimize bir oy demek.

Önümüzdeki yerel seçimlerle ilgili olarak kadın kolları olarak sandık çalışmalarımızı da sürdüreceğiz. İl genelinde 2 bin 626 sandık bulunuyor. Her sandıkta kadın kollarımıza üye en az üç bayan arkadaşımız görev alacak. Sandıkları o kadın üyelerimize adeta zimmetleyeceğiz. AK Parti iktidarlarıyla birlikte kadın siyasette daha çok görev almaya başlamıştır. Tüm kadınlarımızı partimizin çatısı altında siyaset yapmaya davet edeceğiz. Yaptığımız her çalışma, çocuklarımız ve geleceğimiz için yapılan iyi bir yatırımdır. Ülkemiz AK Parti ile birlikte yeniliklere ve görmediği hizmetlere kavuşmuştur. Hizmet akışının devamı için önümüzdeki seçimlerden de mutlaka zaferle çıkmamız gerekiyor. Bunun içinde hepimize büyük görevler ve sorumluluklar düyüşor” deyi konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER