banner249

Temayülde Pekdemir ve Başer sürprizi!

Mart ayında yapılacak yerel seçimler için Denizli kulisleri giderek hareketlendi. Denizli’nin başarılı işadamlarından Ekrem Başer ve Halil Pekdemir’in hafta sonunda yapılan temayülde isimlerinin geçtiği öğrenildi. 

Temayülde Pekdemir ve Başer sürprizi!
banner240

Denizli’de yerel seçimler yaklaştıkça siyasi kulisler de etkisini göstermeye başladı. Hafta sonunda yapılan temayülde Denizli’nin siyasetinin yakından tanıdığı iki ismin temayülde güçlü bir şekilde çıktığı öğrenildi. İl Genel Meclisi Başkanlığı döneminde ilçelere ve köylere götürdüğü hizmetlerle bilinen Pekdemir’in parti tabanında da karşılık bulan isimlerden olduğu biliniyor. 
Aynı şekilde Ekrem Başer de yine Denizli’nin yakından tanıdığı isimlerden biri. En son Milletvekili seçimlerinde dördüncü sıra adayı olarak seçimlere girmiş ancak meclisin yolu bu dönem için kapalı olarak kaldı.

PEKDEMİR: “ONUR DUYDUM”
Kamuoyunda adının sıkça geçmesi hakkında konuşan Halil Pekdemir, “Partimizde yol arkadaşlarımızın bizlerle ilgili görüşlerinden dolayı öncelikle çok teşekkür etmek istiyorum. İl Genel Meclisi başkanlığı dönemimizde devletimizin imkanları ölçüsünde en ücra köylere kadar hizmetlerimizi götürdük. Bu süreçte halkımızla olan duygusal bağımızı hiçbir zaman koparmadık. Bu süreçte şahsımıza gösterilen ilgiden dolayı gerçekten mutlu oldum. Her daim başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere partimizin emrindeyiz. Partimiz bizi dün nerede görmek istediyse orada olduk. Bugün nerede görmek isterse yine orada oluruz. Bizler bu davanın birer neferleriyiz. Bayrağımızı her daim daha da ileriye götüreceğiz” dedi.

BAŞER: “GURUR VERİCİ”
Merkezefendi eski İlçe Başkanı Ekrem Başer’de geçmiş dönemde partinin belli kademelerinde görev aldığını hatırlatarak, “Yerel seçimler için adaylık düşünmediğim için bununla ilgili başvurumu yapmadım. Ancak buna rağmen temayüllerde yol arkadaşlarımızın bizleri buraya layık görüp desteklemelerini de gurur verici olarak nitelendiriyorum” ifadelerine yer verdi.
 

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER