banner249

Tarihimiz şan ve şerefle dolu!

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kepenek mesajında, “Türk milletinin kahramanlık ve fedakarlıkla kazandığı zaferi anmaya, milli birlik ve beraberliği güçlendirmeye devam edeceğiz” dedi.

Tarihimiz şan ve şerefle dolu!
banner240

Türk tarihinin şanlı zaferlerle dolu olduğunu belirten Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. Yıl dönümünde bir mesaj yayımladı. Başkan Kepenek mesajında, “30 Ağustos Zaferi Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde milletçe kenetlenerek bağımsızlığımızın tescillendiği tarihimizdeki en önemli dönüm noktalarından birisidir. 30 Ağustos, Türkiye'nin geleceği için binlerce şehidin, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde canları pahasına, özgürlük ve bağımsızlık meşalesinin sonsuza dek sönmemek üzere yakıldığı büyük bir zaferdir.

Bu zafer, vatan toprağı işgal altında bulunan bir milletin, yokluklara, rağmen azimle, inançla ve kararlılıkla toprağını nasıl müdafaa edebileceğini, büyük bedeller ödeyerek de olsa yedi düvele göstermiştir. Bu büyük zaferin 101. yıl dönümünde, başta Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyorum. İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Milletimizin ve şanlı ordumuzun tüm mensuplarının, Zafer Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum” şeklinde konuştu.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner252

banner210