banner249

Sümer’i rezil etti!

Merkezefendi Belediyesi’nin 16 aydır devam eden üst yapı çilesi bitmek bilmiyor. En son sağanak yağışta, mahallenin bazı bölgelerinde biten üstyapıya rağmen onlarca evi su bastığı görüldü.

Sümer’i rezil etti!
banner240

Denizli’de sağanak yağış Sümer Mahallesi’nde onlarca evi sular altında bıraktı. Elde edilen bilgiye göre, Sümer Mahallesi’nin bazı bölgelerinde biten üst yapıya rağmen, ilk yağmurda birçok evin sular altında kaldığı görüldü.

SU BASMAYAN EVLERİ SU BASTI

Onlarca evin sular altında kalması nedeniyle açıklamada bulunan Merkezefendi Belediyesi Ak Parti Grup Başkanvekili Yavuz Aki, şu ifadelere yer verdi, “16 aydır Sümer Mahallesi’nde devam eden üst yapı çilesi bitmek bilmiyor. Ne yazık ki daha önce su basmayan evlerin üstyapı çalışmalarından sonra sular altında kaldığını gördük. Bunun sebebi ise yapılan üs yapı ihalelerinde ve çalışmalarında yağmur suyu giderlerinin yani mazgalların yeterli sayıda konmaması oldu. Üzülerek belirtmeliyim ki öğrendiğime göre Merkezefendi Belediyesi’nden hiçbir yetkili, mahallede yaşanan su baskını sırasında bölgeye gitmemiştir. Merkezefendi halkı bu vefasızlığı ve vurdumduymazlığı unutmayacaktır.”

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2023, 10:29

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Adnan Kesmez
Adnan Kesmez - 3 ay Önce

Merkez efendi mah. Bak neler oluyor kim demiş nehir yok diye her mah nehir

SIRADAKİ HABER

banner252

banner210