banner249

Muhteşem bir gururu yaşıyoruz!

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Büyük Taarruz Zaferi'nin 101. yıl dönümünde bir mesaj yayımladı.

Muhteşem bir gururu yaşıyoruz!
banner240

Başkan Atlı mesajında, “26 Ağustos 1922 tarihinde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğindeki kahraman ordumuzun, düşmanı Anadolu topraklarından tamamen çıkarması, azim ve inancın ne kadar büyük bir güç olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır” dedi.

BAŞKAN ATLI, “MİLLETİMİZİN BAĞIMSIZLIK AŞKININ EN GÜZEL ÖRNEĞİ”
26 Ağustos Büyük Taarruz Zaferi’nin 101. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, “Bugün, tarihe altın harflerle yazılan 26 Ağustos Büyük Taarruz Zaferi'nin gururunu birlikte yaşıyoruz. Milletimizin bağımsızlık aşkının, cesaretinin ve dayanışmasının en güzel örneği olan bu zafer, yurdumuzun dört bir yanında coşkuyla anılıyor. 26 Ağustos 1922 tarihinde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğindeki kahraman ordumuzun, düşmanı Anadolu topraklarından tamamen çıkarması, azim ve inancın ne kadar büyük bir güç olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.


 Bu özel günde, kahraman ordumuzun ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün emanetine sahip çıkmaya devam edeceğimizi yürekten ifade etmek istiyorum. Büyük Taarruz Zaferi'nin 101. yıl dönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyor, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla yad ediyorum. Babadağlı hemşehrilerimin 26 Ağustos Büyük Taarruz Zaferi'nin 101. yıl dönümünü kutluyor, sevgi ve selamlarımı iletiyorum” şeklinde konuştu.
 

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner252

banner210