banner249

Merkezefendi seçmeni bu vefasızlığı unutmaz!

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, 2019’da seçim vaatleri arasında bulunan Kapalı Yüzme Havuzları projesi, aradan geçen 5 yıla rağmen yapılamadı. Başkan Doğan, birkaç bölgeye yüzme havuzu yapma sözü verse de henüz bu projeler için bir tek çivi bile çakılamadı. 

Merkezefendi seçmeni bu vefasızlığı unutmaz!
banner240

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Millet İttifakının adayı olarak 2019’da söz verdiği birçok sözü hayata geçiremedi. Başkanlığı süresince seçim vaatleri arasında bulunan projeleri hayata geçiremeyen Başkan Doğan’a seçim bölgesindeki Merkezefendi’de büyük tepki var. Birçok mahallede üst yapı projelerinin yarım bırakılmasından dolayı eleştirilerin hedefinde olan Başkan Doğan’a zaman zaman kendi partisinden bile ciddi eleştirilerin geldiği biliniyor.

OLMAYAN HAVUZA ÜCRETSİZ HİZMET SÖZÜ
2019’da Baro Sosyal Tesislerinde halkın katılımıyla gerçekleşen proje tanıtım töreninde konuşan Başkan Doğan, burada Merkezefendi’nin birkaç bölgesine Kapalı Yüzme Havuzları yapacağı sözünü vermişti. Başkan Doğan, o proje için şu ifadelere yer vermişti, “İlçemizin kapalı bölgelerinde yapılacak kapalı yüzme havuzları ile gencinden yaşlısına tüm Merkezefendililer güvenli bir şekilde yüzme keyfini yaşayacak. Bu havuzlarımızdaki kursların tamamı ücretsiz olacak.”

BU PROJELER NEREDE?
Başkan Doğan’ın 2019’da söz verdiği birçok projeyi hayata geçiremedi. İşte o projelerden bazıları şunlardı,
Merkezefendi Üniversitesi 
Merkezefendi Semt Polikliniği 
Belediye Hizmet Binası
Güneş Tarlaları Projesi
Kapalı Yüzme Havuzları
 

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Suyunbaşı
Suyunbaşı - 4 ay Önce

Sn Başkan vatandaşa olan vaadini yerine getirmemiş olabilir ancak yandaşlarına verdiği vaatleri fazlası ile yerine getiediği kanaatindeyim. Sosyal sorumluluk projesi adı altında hayata geçirilen sosyal hizmetler biriminin her projesi yolsuzluk hırsızlık dolu.

SIRADAKİ HABER

banner252

banner210