banner249

En Tatlı Mahir’in ilk talihlisi belli oldu!

Mahir Pastaneleri’nin 2024 yılına özel düzenlediği altın çekilişi sonuçlandı. Canlı yayınlanan çekilişte kazanan numara 521 olarak belirlendi. En Tatlı Mahir şimdi de, ikinci çekilişi 1 ay sonra yani 14 Şubat Sevgililer Günü için düzenleyecek. Kazanan şanslı bir çifte Pamukkale’de 1 günlük tatil yapma fırsatı sunacak.

En Tatlı Mahir’in ilk talihlisi belli oldu!
banner240

Denizli’de En Tatlı Mahir adıyla ün yapan Mahir Pastaneleri, 2024 yılına özel düzenlediği altın ilk altın çekilişini gerçekleştirdi. Yaklaşık 1 ay süren çekiliş heyecanı dün sona erdi. Canlı yayınlanan çekilişte kazanan numara ise 521 oldu.

Denizli’de Mahir Pastaneleri, Zeytinköy, Fatih ve Aktepe’deki 3 şubeden herhangi birinde 200 TL’lik alışveriş yapan her müşterisine bir çekiliş bileti verdi. Biletini alan müşteriler, sabırsızlıkla çekilişin yapılacağı tarihi bekledi. Satış Temsilcisinin gerçekleştirdiği çekiliş büyük heyecan yarattı. 

En Tatlı Mahir’in 2024 yılında Altın yılı olacağına dikkat çeken işletme sahibi Bayram Yurtsuz, canlı yayında yapılan çekilişle, bir talihlinin çeyrek altın kazandığını belirtti. Denizli’de unlu mamulleri alanında uzun yıllardır hizmet ettiklerini ifade eden Mahir Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Yurtsuz, altın çekilişi bir gelenek haline getirmek istediklerini kaydetti.

İKİNCİ ÇEKİLİŞ 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜNDE
En Tatlı Mahir Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Yurtsuz, “Şirketimizin Ocak ayına özel yaptığı altın çekiliş heyecanına vatandaşlarımızdan yoğun bir ilgi geldi. Bu durum bizleri son derece memnun etti.  
Vatandaşların yoğun ilgisinden ötürü ikinci bir çekiliş yapma kararı aldık. İkinci çekilişimizi 14 Şubat Sevgililer Gününe özel yapacağız. Çok kısa zamanda bununla ilgili duyuruyu kamuoyuna yapacağız. Bugünkü 521 numaralı talihliyi kutluyorum” dedi.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER