banner249

Denizli’ye 1 Nisan sözü verdi!

CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Denizli'de coşkuyla karşılandı. Kendisini karşılamaya gelen binlerce halka seslenen Çavuşoğlu, 1 Nisan sabahı Denizli'yi derman belediyecilikle buluşturma sözü verdi.

Denizli’ye 1 Nisan sözü verdi!
banner240

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, bugün İl Başkanlığı önünde muazzam bir karşılama ile Denizli'ye döndü. Partililerin coşkulu katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, CHP'nin mevcut başkanları ve diğer adayları, Çavuşoğlu'nu bu önemli günde yalnız bırakmadı. Binlerce kişinin iştirak ettiği programda, İl Başkanı Ali Osman Horzum, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemür, vatandaşlara hitap ederek destek mesajları verdi.

Belediye başkan adayları ayrıca halkı selamladı. Etkinliğin son bölümünde sahneye çıkan CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, coşkulu kalabalığa seslendi. Çavuşoğlu konuşmasında, 31 Mart'ta kazanacakları zaferi vurgulayarak, herkesi kapı kapı dolaşmaya davet etti. Aday, önemli vaatlerini de paylaştı; bu vaatler arasında rantın son bulması, su faturalarına yüzde 50'ye varan indirim ve Denizlispor'un yeniden ayağa kaldırılması öne çıktı.

Çavuşoğlu ayrıca, belediye başkanının zenginleşmediği, ancak halkın zenginleştiği bir Denizli için aday olduğunu vurguladı. Çavuşoğlu'nun konuşma esnasında Bülent Ecevit şapkası takması, etkinliğin akılda kalan anlarından biri oldu. Ayrıca, Çavuşoğlu'nun konuşmasının sık sık "Denizli'nin Umudu Çavuşoğlu" ve "Karaoğlan Çavuşoğlu" sloganları ile kesildiği görkemli karşılama, başladığı gibi coşkuyla sona erdi.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER