Böyle tuzak görülmedi!

nişanlısından ayrılmak isteyen genç kıza, ailesi ve nişanlısının ailesi inanılmaz bir tuzak kurdu. iki ailenin odaya kilitlediği kıza, nişanlısı t.g. 3 saat boyunca tecavüz etmeye çalıştı...

Böyle tuzak görülmedi!
Muğla’nın Fethiye ilçesinde Ö.A.(18) nişanlısı T.G.’den (28) ayrılma kararı alınca, iki aile fertleri akıl almaz bir plan yaptı. Nişanlısının ailesi tarafından kilitlendiği odada kendisine 3 saat boyunca tecavüze kalkışan T.G.’ye direnen Ö.A., kaçmayı başarıp jandarmaya sığındı. Korkunç plana onay veren genç kızın anne ve babasıyla birlikte 9 kişi tutuklandı.

Olay, perşembe günü Fethiye’ye bağlı Gökben Köyü’nde, T.G.’nin halası H.C.’ye ait evde meydana geldi. Ö.A. ve bir otelde çalışan T.G., ailelerinin rızasıyla 4 ay önce nişanlandı. Ancak son 1 aydır nişanlı çiftin arasına soğukluk girdi. Ayrılmak isteyen Ö.A., kararını nişanlısı T.G. ile annesi S.A. ve babası S.A.’ya anlattı. Karara karşı çıkan Ö.A.’nın anne ve babası, iddiaya göre kızlarına T.G. ile evlenmesi konusunda baskı yaptı. T.G. de nişanlısının ayrılma isteğini babası N.A.’ya anlatarak, yardım istedi. Bunun üzerine bir araya gelen iki ailenin fertleri, çiftin evlenmesi için birlikte hareket etmeye karar verdi.

BÜYÜ İÇİN HOCAYA GÖTÜRMÜŞLER
Aileler, Ö.A.’ya büyü yapılmış olabileceği gerekçesiyle genç kızı, hocalara götürdü. “Okutup üfleterek” büyüyü kaldıracaklarına inanan aileler, Ö.A.’yı ayrılma kararından döndüremedi. Bunun üzerine tekrar bir araya gelen iki ailenin fertleri, akıl almaz bir plan yaptı. Plan Ö.A.’nın anne ve babası tarafından da onaylanınca devreye sokuldu.

ODAYA KAPATIP İLİŞKİYE ZORLADILAR
Hocaya götürmek bahanesiyle Fethiye’ye bağlı Bozyer Köyü’ndeki evinden alınan Ö.A., Gökben Köyü’nde, T.G.’nin halası H.C.’nin evine götürüldü. Genç kızı evde T.G.’nin babası ile akrabaları karşıladı. İddiaya göre Ö.A.’ya, T.G. ile evlenip evlenmeyeceğini soran aile bireyleri ‘Hayır’ yanıtını alınca, genç kızı evin yatak odasına kilitledi. Daha sonra Ö.A.’nın yanına nişanlısı T.G. girdi. Kapı aile bireyleri tarafından çiftin üzerine kilitlenince genç kız çığlık atarak yardım istedi, ancak sesini kimseye duyuramadı.

Aileler kapıda bekledi
T.G., iddiaya göre kendisinden ayrılmak isteyen Ö.A.’nın üzerine saldırarak cinsel ilişkiye zorlamaya başladı. Tecavüz girişimi 3 saat boyunca devam etti. Bu sırada T.G.’nin babası ve akrabaları yatak odası kapısında, Ö.A.’nın anne ve babası ise kendi evlerinde ilişkinin tamamlanmasını bekledi. 3 saat sonunda T.G.’nin tüm girişimlerine karşı koyan Ö.A., nişanlısının odadan çıkmasını fırsat bilerek evin penceresinden atladı. Kaçmaya başlayan Ö.A., yoldan geçen bir minibüse binerek Fethiye Jandarma Karakol Komutanlığı’na ulaşmayı başardı.

9 KİŞİ TUTUKLANDI
Genç kızın olayın detaylarını anlatıp şikayetçi olması üzerine soruşturma başlatıldı. Savcılığın talimatıyla Ö.A.’nın annesi, babası, T.G. ile 6 yakını önceki gün gözaltına alındı. Savcılık sorgusunun ardından nöbetçi mahkemeye sevk edilen T.G. ’cinsel istismar ve saldırı’ ve ’alıkoyma’, babası N.G. (58), ağabeyi Y.G. (33) ablası sS.G. (35), ablasının eşi H.G. (40), halası H.C. (58), halasının oğlu Ç.C. (34) ile anne S.A. (43) ile baba S.A. (44) tecavüze yardım ve yataklıktan tutuklandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER