banner249

Başkan Şevkan’dan dev bir hizmet daha!

Acıpayam’da 2019 yılında yaşanan deprem sonrasında ağır hasar alan ve kontrollü şekilde yıkımı gerçekleştirilen Acıpayam Kapalı Spor Salonu’nun yenisi için geçtiğimiz yıl başlayan inşaat çalışması tamamlanarak hizmete sunuldu.

Başkan Şevkan’dan dev bir hizmet daha!
banner240

Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı, Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Acıpayam Belediyesi işbirliğinde yapımı tamamlanan kapalı spor salonu, 500 kişilik seyirci kapasitesiyle hizmete açıldı. Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi, “2019 yılında yaşadığımız deprem sonucu ağır hasar alan kapalı spor salonumuz yerine yapılan yeni kapalı spor salonumuz sevdamız Acıpayam’a çok yakıştı.

Ön çalışmalarını tamamladığımız Avrupa standartlarında olacak olan sentetik çim saha çalışmalarımız çok yakın zamanda başlayacak ve kapalı spor salonumuz ile birlikte bir başka güzel olacak. Emekleri geçen ve sevdamızda bizleri hiç yalnız bırakmayan Gençlik Ve Spor Bakanıma, milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanıma ve çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.”

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2024, 21:23

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER