banner249

Akdere için sabır istedi!

Denizli’de İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, seçim çalışması kapsamında Akdere Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Mahalle pazarında vatandaşlarla sohbet eden Berberoğlu, ‘Akdere’ye bir dokunduk, bin ah işittik. Az daha sabır. Merkezde ne varsa her mahalle de de aynısı olacak’ dedi

Akdere için sabır istedi!
banner240

Denizli’de İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Gittiği her mahallede seçmenin büyük ilgisi ve desteğiyle karşılanan İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, Akdere Mahallesi’nde Pazar yerinde mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Akdere Mahallesi’nin de belediye tarafından unutulan mahallelerden olduğuna dikkat çeken Başkan Adayı Berberoğlu, “Akdere Mahallesindeki seçim çalışmamızda esnafı, pazardaki vatandaşlarımızı dinledik.”

BİR DOKUNDUK BİN AH İŞİTTİK

Başkan adayı Berberoğlu “Akdere Mahallemiz merkeze en uzak mahallelerimizden biri. Haliyle belediye tarafından unutulan mahalleler arasına çoktan girmiş. Mahalle sakinleri seçimden seçime hatırlanmaktan çok fazla şikâyetçi. Mahalle sakinlerimiz "25 sene önce köy meydanına döşenen kilit taşıyla kendimizi avutuyoruz” diyor.

31 MART SEÇİMİNDE DESTEK İSTEDİ

Mahalle sakinlerimizin isteklerini, beklentilerini not ettim. Seçim gününe kadar, sandık halkımızın önüne konulana kadar, az daha sabır istedim. Pamukkale İlçemizde, Pamukkale’nin adına yakışır hale getirilmiş mahalleler olacak. Mahallelinin istekleri doğrultusunda belediye hizmetleri öncelik sırasına göre yapılacak. Merkezde olan mahallelerde ne yapıyorsak, aynı hizmeti uzak mahallelerimizde alacak. Bunun için bize 31 Mart’ta sandıkta sadece yetki verilmesi gerektiğini mahalle sakinlerimize hatırlattık. Halkımızın desteği, bilgili ve tecrübeli ekibimizle bunu biz başaracağız. Pamukkale hak ettiği hizmeti alabilmek için yıllarını artık boşa harcamayacak" dedi.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER