banner249

Acıpayam Şevkan için ayaklandı!

Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan’ın yeniden aday gösterilmemesi Acıpayam halkını sokağa döktü. Yüzlerce insan Ak Parti Denizli İl Binası önünde toplanarak eylem yaptı.

Acıpayam Şevkan için ayaklandı!
banner240

Acıpayam’da adaylık krizi Denizli’de protesto edildi. Acıpayam’ın sevilen belediye başkanı Hulusi Şevkan’ın yeniden aday gösterilmemesi Denizli’de siyasi krize neden oldu. Yüzlerce vatandaş Hulusi Şevkan için Denizli’ye akın etti.

İL BİNASINDA EYLEM YAPTILAR!

Acıpayam’da yaptığı hizmetler nedeniyle büyük beğeni toplayan Hulusi Şevkan, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde aday gösterilmedi. Bu duruma tepki gösteren partililer ve vatandaşlar Ak Parti İl binasına gelerek Başkan Şevkan’ın aday gösterilmesi için çağrıda bulunuldu.

“O BİZİM CANIMIZ”

Bazı vatandaşlar duygularını şu sözlerle aktardı, “Başkanımız Acıpayam’da her bireye dokunan adım atılmadık yer bırakmayan, gecesi gündüzü, hafta sonu, bayramı olamadan hizmet etmek için kendini parçalayan bir başkan. Hepsinden öte insanlığı ile hepimizin sevgisini kazandı. pandemi döneminde halkı için kendi canını hiçe saydı. Neredeyse ölüyordu, son anda hayata tutundu ama en sevdiklerini toprağa verdi. Biz hizmet aşkı ile yanan, halkına hizmeti kendi hayatından daha önemli gören ve bunu lafta değil yaşayarak kanıtlayan başkanımızı, doktorumuzu, Hulusi abimizi, Hulusi amcamızı, Hulusi kardeşimizi, Hulusi evladımızı geri istiyoruz. Umarız ki bu hatadan geri dönülür ve Acıpayam’da seçim kaybedilmez” dedi.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER