banner249

Denizli esnafının MR’ını çekiyor!

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, üyeleriyle sektörel istişarelerini sürdürüyor. Meslek komitelerinin aylık olağan toplantılarına katılarak üyelerin öneri, talep ve beklentilerini dinliyor.

Denizli esnafının MR’ını çekiyor!
banner240

Başkan Erdoğan, sektörel değerlendirmelerin yapıldığı ortak komite toplantılarının, 30 meslek komitesinin tamamını kapsayacak şekilde kesintisiz devam edeceğini belirtti.

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, meslek komiteleriyle gerçekleştirdikleri istişare toplantılarının ilki, DTO'nun 3, 29 ve 30'uncu Meslek Komiteleriyle odanın üyelerinden WEDO Köfte’nin Adalet Mahallesi’ndeki şubesinde gerçekleşti. Burada yapılan toplantıda, başta inşaat sektörü olmak üzere çeşitli meslek gruplarının temsilcileri bir araya gelerek sektörel gelişmeleri değerlendirdi.

DTO Başkanı Erdoğan, toplantıların ardından üye ziyaretlerine de devam etti. Bu kapsamda DTO Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Taştan'ın Anadolu Yıldızı projesinin şantiye alanını ziyaret etti ve genç kadın girişimci İmren Çıralı Soylu'yu işletmesi Bullhead Coffee Shop'ta ziyaret ederek başarılar diledi.

Ertesi gün, 5, 6, 12 ve 22'nci Meslek Komiteleriyle bir araya gelen Başkan Erdoğan, DTO üyesi iş insanı Ali Darıcı’nın Akkonak Mahallesi’ndeki İyi Huylu Süt Ürünleri, Gıda, Şarküteri, Arıcılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nde ortak komite toplantısına katıldı.

Toplantılar sonrasında Başkan Erdoğan, meslek komiteleriyle yapılan istişare toplantılarının sektördeki son gelişmelerin yanı sıra üyelerden gelen öneri ve talepleri ele alarak önümüzdeki dönemde yapılacak faaliyetleri planlamak için önemli olduğunu vurguladı. Ayrıca, toplantıların 30 meslek komitesinin tamamını kapsayacak şekilde kesintisiz olarak devam edeceğini ifade etti.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER