banner249

30 Ağustos’ta uçak biletlerinde indirim var mı?

30 Ağustos günü, Zafer Bayramı milyonlarca kişi tarafından kutlanmaya hazırlanıyor. Vatandaşlar en çok da hava ulaşımı için bir indirimin olup olmadığını merak ediyor.

30 Ağustos’ta uçak biletlerinde indirim var mı?
banner240

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir günlük resmi izin ilan edilirken vatandaşlar ücretsiz toplu taşımalarla şehir içinde birçok yere ulaşım sağlayabilecek. Aynı zamanda 30 Ağustos resmi tatil dolayısıyla yine şehir dışında iç hatları kullanarak uçakla seyahat etmek isteyen vatandaşlar Zafer Bayramı'na özel bir uçak bileti indirimi uygulanıp uygulanmadığını merak etmeye başladı.

30 AĞUSTOS'TA UÇAK BİLETİ İNDİRİMİ VAR MI?
30 Ağustos 2023 Çarşamba günü Zafer Bayram milyonlarca kişi tarafından kutlanmaya hazırlanıyor. Zafer Bayramı'nda kutlamalar gerçekleşirken aynı zamanda şehir içi ulaşım da ücretsiz oluyor. Bazı firmalar tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Cumhuriyetin 100. yılına özel indirimler ve kampanyalar uygulanmaya devam ederken 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda uçak biletlerinde indirim olup olmadığı merak ediliyor.

Birçok firma indirim ve kampanyalarını uygulamaya devam etse de henüz yurt içi hatlarda uçaklara özel bir indirim kampanyası duyurulmadı. Sizlerde 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda şehir dışına havayolları şirketleri ile seyahat etmek istiyorsanız o halde şirketlerin resmi internet sitesi üzerinden 30 Ağustos Çarşamba tarihli biletlerde indirim olup olmadığını görüntüleyebilirsiniz.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner252

banner210