DTO Haberleri

Başkan Erdoğan: ‘’Gazeteciler hakikatin bekçileridirler’’
23 Temmuz 2018, 14:28 0
Başkan Erdoğan: ‘’Gazeteciler hakikatin bekçileridirler’’
Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, medya mensuplarının Basın Bayramı’nı kutladı. Hakikatin bekçileri olarak nitelediği gazetecilerin, halka yön veren çok önemli bir toplumsal sorumluluğu üstlendiğine dikkat çekti. Başkan Erdoğan, “Kalem, kılıçtan keskindir! Kabiliyeti ve doğruluğuyla benzerleri arasında her zaman takdir toplayan kahraman basınımız, 15 Temmuz 2016 gecesi sergilediği korkusuzluğuyla, bunu bir kez daha tüm dünyaya gösterdi. Basınımızın güzide temsilcilerinin, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nızı kutlarken, her birine başarılarla dolu bir meslek hayatının yanı sıra aileleri ve sevdikleriyle geçirecekleri sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum.” dedi.
Denizli Valiliği ile DTO protokol imzaladı
20 Temmuz 2018, 15:12 0
Denizli Valiliği ile DTO protokol imzaladı
Denizli Valiliği ile Denizli Ticaret Odası (DTO) arasında Robotik Kodlama Eğitimi İş Birliği Protokolü imzalandı. Bu sayede, 9 yaş ve üzerindeki bireylerin, robotik kodlama eğitimi alması sağlanacak. DTO Başkanı Uğur Erdoğan, sanayinin teknolojik anlamda gelişmesindeki önemli adımlardan biri olarak gördükleri uygulamanın, örnek teşkil edip ilklerin şehri Denizli’den tüm Türkiye’ye yayılmasını diledi.
Başkan Erdoğan: “Alçak saldırı, darbenin ötesinde bir işgal girişimiydi”
13 Temmuz 2018, 12:09 0
Başkan Erdoğan: “Alçak saldırı, darbenin ötesinde bir işgal girişimiydi”
Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, 15 Temmuz’da ihanet ile zaferin bir arada bulunduğunu; o gün yaşananların düşmana ders, dosta ibret olduğunu söyledi. Başkan Erdoğan, “15 Temmuz’u unutmayacağız; unutturmayacağız! ‘Ben öleyim; ülkem yaşasın!’ diyerek, 15 Temmuz gibi büyük bir destanı yazan demokrasi şehitleri ile gazilerimizi, bir kez daha minnetle anıyoruz. Onları da unutmadık; unutmayacağız!” dedi.
Başkan Erdoğan’dan Zeybekci’ye teşekkür
11 Temmuz 2018, 16:20 0
Başkan Erdoğan’dan Zeybekci’ye teşekkür
Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye, bugüne kadar ki hizmetlerinden dolayı teşekkür etti; “Yeni kabinenin, Denizli’miz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
Vergi dairesi başkanından Başkan Erdoğan’a ziyaret
05 Temmuz 2018, 10:52 0
Vergi dairesi başkanından Başkan Erdoğan’a ziyaret
Denizli Vergi Dairesi Başkan Vekili Hasan Öztaş, Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan ile yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, 7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile 7144 Sayılı Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun’un içeriğini aktardı. Başkan Erdoğan, toplantı sonrasında, 7143 Sayılı Kanun kapsamında DTO aidat borçlarının da 31 Temmuz 2018’e kadar yeniden yapılandırılabileceğini duyurdu.
Başkan Erdoğan, başarılı firmaları kutladı
04 Temmuz 2018, 12:00 0
Başkan Erdoğan, başarılı firmaları kutladı
Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, FORTUNE Dergisi’nin Türkiye'nin En Büyük 500 Şirketi Listesi’ne giren 18 Denizlili firmayı kutladı. Başkan Erdoğan, “Onlar, bizim gururumuz oldu… Kutluyor ve başarılarının artarak devam etmesini diliyorum. Aynı listede geçen yıl 7 olan Denizlili firma sayısının bu yıl 18’e çıkması, mutluluk verici! Türkiye'nin en büyük 500 şirketi arasına giren firmalarımızın 15’inin üyemiz olması ise, Denizli Ticaret Odası olarak bizim için ayrı bir gurur kaynağı!” dedi.
Denizli, ihracatta artışını sürdürdü
02 Temmuz 2018, 14:32 0
Denizli, ihracatta artışını sürdürdü
İhracatçılar, ihracattaki başarısını 20 aydır hız kesmeden sürdürüyor. Denizlili ihracatçılar, aylık %8,2; 6 aylık dönemde ise %18,1’lik artış yakaladı. Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, “İhracatçımız, emek ve alın terinin karşılığını başarılarıyla taçlandırmaya devam ediyor. Şehrimiz için gurur kaynağı olan bu başarıda katkısı bulunan herkesi kutluyorum.” dedi.
Yabancı sermayede rekor artış
28 Haziran 2018, 10:50 0
Yabancı sermayede rekor artış
Denizli Ticaret Odası (DTO) Meclisi, aylık olağan toplantısını yaptı.
Başkan Erdoğan: “Halkımız, demokrasiye olan inancını gösterdi”
25 Haziran 2018, 12:20 0
Başkan Erdoğan: “Halkımız, demokrasiye olan inancını gösterdi”
Seçim sonuçlarını değerlendiren Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, yeni sistemin karar alma süreçlerini hızlandıracağını umduklarını dile getirdi. Başkan Erdoğan, “Yeni dönemin ilk Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile oluşturacağı hükümeti ve milletvekillerimizi, şimdiden kutluyor; başarılar diliyoruz. Millet olarak, demokrasiye olan inancımızı bir kez daha tescilledik! Hayırlı olsun. Şimdi artık ülkemiz için canla başla çalışma vaktidir!” dedi.
DTO’dan tırcılara müjde
21 Haziran 2018, 14:28 0
DTO’dan tırcılara müjde
Türkiye veya Avrupa Birliği’nde serbest dolaşımda bulunan eşyanın Gümrük Birliği çerçevesinde tercihli rejimden yararlanabilmesini sağlamak üzere verilen A.TR dolaşım belgeleri, elektronik ortamda hazırlanmaya başlandı. Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, belgelerin DTO tarafından da düzenlendiğini ve böylelikle A.TR dolaşım belgelerinin daha kısa sürede alınabileceğini açıkladı.