DTO Haberleri

Hıdrellez sevinç ve mutluluk getirsin
07 Mayıs 2018, 10:35 0
Hıdrellez sevinç ve mutluluk getirsin
Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, halkın Hıdrellez Bayramı’nı kutladı. Dilekler ile duaların kabul olmasını temenni ettiği kutlamasında, “Dilerim, yitirilen hayatlardan doğan hüzünler son bulur; yurdumuz başta olmak üzere komşularımız ile İslam ülkelerine sevinç ve mutluluk hakim olur” dedi.
DTO dünyaya açılıyor
03 Mayıs 2018, 10:12 0
DTO dünyaya açılıyor
Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, her gün yeni bir ticari köprü kuruyor. Uluslararası temaslarında dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar uzanan Erdoğan'ı,Amerikan-Türk Konseyi (ATC) Başkanı Howard Beasey’ten sonra bu kez de Avustralya Milletvekili Chris Hayes ziyaret etti.Başkan Erdoğan, “Uluslar arası temaslar, birbirimizi daha iyi tanımamız için önemli bir fırsattır…Denizli Ticaret Odası olarak,iş birliğini artırmak ve ticarete dönüştürmek için bu tür görüşmeleri önemsiyoruz” dedi.
“İşçimizin özveri ve çalışkanlığı, Türkiye’yi şaha kaldırdı!”
30 Nisan 2018, 15:01 0
“İşçimizin özveri ve çalışkanlığı, Türkiye’yi şaha kaldırdı!”
Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, çalışan kesimin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutladı. Başkan Erdoğan, “Ülkemizin,özellikle son 15 yılda çalışanların hakları ve çalışma koşulları açısından nereden nereye geldiği, hepinizin malumudur. Bugünkünden daha da iyi bir düzen içinde, daha çok çalışarak, daha fazla üreterek, daha fazla ihracat yapıp daha fazla kazanarak, çocuklarımıza daha iyi bir gelecek hazırlamalıyız. Onlara daha güçlü ve güzel bir Türkiye bırakabilmeliyiz. Bu umutla, tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutluyor, sevdikleriyle nice sağlıklı ve mutlu günler görmelerini diliyorum” dedi.
DTO Başkanı Erdoğan: ''İyilik, güzellik ve hayra vesile olsun''
30 Nisan 2018, 10:20 0
DTO Başkanı Erdoğan: ''İyilik, güzellik ve hayra vesile olsun''
Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, halkın Berat Kandili'ni kutladı. İnsanlık için iyilik, güzellik ve hayırlara vesile olmasını diledi.
DTO Başkanı Erdoğan Evteks Fuarı'nda
24 Nisan 2018, 17:45 0
DTO Başkanı Erdoğan Evteks Fuarı'nda
Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, 24. Uluslararası İstanbul Ev Tekstili Fuarı (EVTEKS)’nda stand açan Denizlili firmaları tek tek ziyaret etti. Denizli Platformu Dönem Sözcüsü Erdoğan’a, Denizli Milletvekili Şahin Tin, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Başkanı Hüseyin Memişoğlu, Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkanı Müjdat Keçeci ile DTO Meclis Başkanı Salih Sarıkaya ile Denizli’deki TOBB’a bağlı odaların yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.
Başkan Erdoğan, yeni döneme hızlı başladı
20 Nisan 2018, 14:14 0
Başkan Erdoğan, yeni döneme hızlı başladı
Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, 13 gün gibi kısa bir sürede Meclis üyeleri ile birlikte gerçekleştirdiği Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ile TOBB ziyaretlerinden oluşan “Başkent çıkarması”nın ardından bu kez de yönetim kurulu, meclis ve meslek komiteleri üyeleri ile bir araya geldi. Kaynaşma ve istişare yemeği düzenleyerek, hızlı bir şekilde sahaya indi. Başkan Erdoğan, yeni dönemin ilk organizasyonunda, 2018’in yol haritasını çizmek için bundan sonra daha sık bir araya geleceklerini belirtti. Üyelere hitap ettiği kısa konuşmasında “Benim ekibime inancım ve güvenim tamdır. Ne yaparsak ekip olarak yapacağız ve hep birlikte başaracağız!” dedi.
DTO Başkanı Erdoğan: "İnsanlığın huzur bulmasına vesile olsun"
13 Nisan 2018, 12:42 0
DTO Başkanı Erdoğan: "İnsanlığın huzur bulmasına vesile olsun"
Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Denizlililerin Miraç Kandili'ni kutladı.
DTO’dan TOBB’a “yanındayız” ziyareti
10 Nisan 2018, 14:45 0
DTO’dan TOBB’a “yanındayız” ziyareti
Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Ticaret Odası Meclis Başkanı Salih Sarıkaya, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyelerinden oluşan heyet, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.​ Başkan Erdoğan, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun her zaman desteğini hissettiklerini belirterek, “Bizler de yanınızda olduğumuzu göstermek amacıyla,60’a yakın meclis üyemizle Sayın Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettik” dedi.
DTO’dan Başkent'e çıkarma
10 Nisan 2018, 10:31 0
DTO’dan Başkent'e çıkarma
Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, DTO Meclis Başkanı Salih Sarıkaya ve Meclis üyeleri ile Proje Bazlı Yatırım Teşvik Sistemi Teşvik Belgeleri Takdim Töreni'ne katıldı.
Başkan Erdoğan Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 173'üncü yıl dönümünü kutladı
09 Nisan 2018, 14:24 0
Başkan Erdoğan Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 173'üncü yıl dönümünü kutladı
Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 173'üncü yıl dönümünü kutlayarak, "Gece gündüz demeden, 24 saat boyunca halkın huzur ve güvenliği için fedakarca çalışan polislerimizi, özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum” diye konuştu.