banner249

Denizlispor’da yeni bir dönem başlıyor!

Aldığı başarısız sonuçlarla 3. Lig'e düşen kulüpte bugün gerçekleştirilen seçimli olağan kurulda tek aday olarak katılan Ahmet Yalın Yıldırım, Denizlispor'un yeni başkanı olarak seçildi. Kongre sürecinde Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Marım da bir konuşma gerçekleştirdi.

Denizlispor’da yeni bir dönem başlıyor!
banner240

Geçen hafta planlanan ancak çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen seçimli olağan kurul, bu akşam EGS Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Mevcut başkan Mehmet Uz'un genel kurula 1 saat kala adaylıktan çekildiği bilgisi kamuoyuna yansıdı. Seçime tek liste olarak katılan Ahmet Yalın Yıldırım, başkanlık koltuğuna oturdu.

Denizlispor’un yeni başkanı Ahmet Yalın Yıldırım liderliğinde oluşan yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Ahmet Metin, Ali İnceören, Cemal Işık, Erdoğan Koçdemir, Fatih Veli Harktı, Güray Özkan, İlhan Üşür, Muhammet Kaplan, Murat Saylan, Nevzat Yılmaz, Volkan Gürsoy, Omay Kaan Aktürk, Ali Yörümez ve Yılmaz Karakurt. Yeni yönetim, Denizlispor'un geleceği ve başarıları için önemli bir sorumluluk üstlenecek.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER