Dernek adı altında birleşip kumar oynayanlar lokali!!!

Denizli'de bir işhanının beşinci katında 'Kader Mahkumlar Derneği' adı altında toplanarak kumar oynatıldığı ihbarını değerlendiren polis ekipleri derneğe operasyon düzenledi. Suçüstü yakalanan 11 şüpheliye 30 bin TL para cezası uygulandı.

Dernek adı altında birleşip kumar oynayanlar lokali!!!

Denizli’nin Merkezefendi ilçesi Altıntop Mahallesinde operasyonlarını sürdürmeye devam eden Denizli İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri bir süredir teknik ve fiziki takibe aldığı kumarbazların yerini tespit etti. 5 katlı bir iş hanının 5. katında Kader Mahkumları Derneği altında kumar oynayan şüphelilere Ahlak Büro Amirliği ekipleri hiç beklemedikleri anda operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyonda 11 kişi kumar oynarken suçüstü yakalandı. Ekipleri karşısında gören kumarbazlar şaşkına dönerken, kimlikleri ekiplerce alınarak arama yapıldı. Yapılan aramada iskambil kağıtları, okey takımları, pul, para yerine kullanılan kağıtlar ve çok sayıda malzeme ele geçirdi.

Karakola götürülürken el hareketi yaptı
Şüphelilerin yapılanan işlemleri ardından sıraya karakola götürülme üzere dışarı çıkarıldı. Şüpheliler polis ekiplerince karakola götürülürken, bir kişinin ekip otosuna bindirileceği sırada gülerek kameraya bakıp yaptığı el hareket ise bu kadarına pes dedirtti. Ekipler şüphelileri ifadeleri alınmak üzere götürürken, 11 kişiye yaklaşık 30 bin TL para cezası uyguladı.

Hasan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER