Sarayköy’de zafer Özbaş’ın

Sarayköy’de büyük zafer Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın oldu.  31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nin galibi olan Özbaş’ı binlerce Sarayköylü yalnız bırakmadı.  Zafer coşkusu adeta görsel şölene dönüştü. Başkan Özbaş, “Herkese eşit hizmet, en güzel hizmet devam edecek” dedi.

Sarayköy’de zafer Özbaş’ın

31 Mart Mahalle İdareler Seçimi’nin galibi Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş oldu. İkinci kez başkan seçilen Özbaş için binlerce kişi önce seçim koordinasyon merkezine toplandı. Ardından Başkan Özbaş’ı omuzlarına alan vatandaşları ilçenin Efe Meydan’ında adeta görsel şölen yarattı.

Havai fişeklerin, meşalelerin yakıldığı meydanda “Biriz, Güçlüyüz, Sarayköylüyüz” müziği eşlinde zafer kutlandı.

AK Parti’li ve MHP’lilerin bir araya geldiği zafer coşkusunda konuşma yapan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “ 5 yıldan bu yana yaptığımız hizmetler çoğu zaman yüzlerimizi güldürdü ama altyapı gibi cesaret isteyen sizin de sabır gösterdiğiniz bir işte her türlü zorluğa rağmen, sıkıntıya rağmen bu kardeşinize ekibimize, belediyemize, mesai arkadaşlarımıza güven verdiğiniz için, yeniden devam dediğiniz için Allah sizden razı olsun. Neler söylendi ama her şeye rağmen Sarayköy’ün geleceği için ekibimize, projelerimize, ittifakımıza, bu kardeşlerimize destek verdiniz. Allah sinden razı olsun” dedi.  

“Ortak sevdamız Sarayköy” sloganıyla yola çıktıklarını söyleyen Başkan Özbaş, “Bize oy veren, vermeyen tüm Sarayköy’ün Belediye Başkanıyım. Herkese eşit hizmet, en güzel hizmet devam edecek. Hiç ‘kimse biz kazanmadık, onlar kazandı’ demesin. Bu seçimde herkes kazandı. Sarayköy yeniden kazandı. Çünkü Biriz, güçlüyüz, Sarayköylüyüz. Çok önemli bir zafere imza attınız değerli hemşehrilerim. O yüzden bu zaferin karşılığı doğmamış bebeğimizden, 7’den 70’e herkese hizmet olarak geri dönecek.  Bu kutlu yürüyüş nasıl 2014’de sizlerin kararıyla taçlandıysa 31 Mart 2019’de de artık bu kutlu yürüyüşün önünde kimse duramaz. Bu şehir Denizli’de, Ege’de, Türkiye’de adını en üstlere yazdıracak. En üstlere damga vuracak, bir Sarayköy, bir şehir olacak” dedi.

Semra Uçkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER