İşadamlarından Horoz’a bağış

Denizlispor’da bağış kampanyası sürüyor. Denizlispor’da başkan yardımcısı ve aynı zamanda AR-GE bölümünde görev yapan Yasin Özpek, ‘Şampiyonlukta benim de katkım var’ isimli projesi kapsamında birer birer işadamı ve esnafları ziyaret ediyor.

İşadamlarından Horoz’a bağış

 Tuncer Otomotiv sahibi Ömer Tuncer ile Mazı Orman Ürünleri sahiplerinden Övünç Mazı’yı ziyaret eden başkan yardımcısı Özpek, buradan da mini bağışlar aldı. Kampanyaya katılanlara teşekkür eden Özpek, kulübe 1 milyon TL toplamak için yola çıktıklarını söyledi.

PRİMLER FAZLA YATTI

Denizlispor’da yönetim futbolculara Elazığspor galibiyet primlerini dağıttı. Yeşil siyahlı yönetim, bu paraya biraz daha yükselterek futbolcuların hesaplarına yatırdı. Ümraniyespor’dan alınacak 3 puana ise 6’şar bin TL para dağıtılacağı açıklandı. Beraberliğe 2’şer bin TL verecek Denizlisporlu kurmaylar, yenilgi durumunda ceza kesmeyecek. Bu arada hafta içi alacaklarından dolayı 1 gün idman boykotu yapan futbolcularla yönetim bir toplantı yaparak anlaşmaya vardı. Yönetim futbolcuların alacaklarını Çarşamba günü ödeme kararı aldı. Denizlispor bugün saat 14.00’de deplasmanda Ümrineyspor önünde 3 puan arayacak.

DOĞAN

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet albaş
ahmet albaş - 9 ay Önce

bir puan olsun bizim olsun yenemiyorsan yenilmeyelim pirince gidiyoruz derken evdeki bulgurdan olmayalım DENİZLİ SPOR SEVDALILARI FUTBOLCULARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ

SIRADAKİ HABER