Denizli’de yaşlı kadın evlat acısına dayanamadı

Denizli’nin Çal ilçesinde 63 yaşındaki bir kişi hayatını kaybetti, yaşlı annesi saatler sonra acısına dayanamayıp hayatını kaybetti. Anne ile oğul aynı anda defnedildi. Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, “Annenin yaşlı kalbi evlat acısına dayanamadı. Hepimiz de çok üzüldük” dedi.

Denizli’de yaşlı kadın evlat acısına dayanamadı

63 yaşındaki Reşat Kalaycı, bir süredir kanser tedavisi görüyordu. Kalaycı, dün (Pazar) öğle saatlerinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Acı haberi Çal’ın Ortaköy mahallesinde alan Kalaycı’nın 88 yaşındaki annesi Ayşe Kalaycı, aniden fenalaştı. Evlat acısına dayanamayan anne, evinde bir anda fenalaştı ve hayatını kaybetti. Oğlunun ölümünden 3 saat sonra vefat eden annenin de ölümü aileyi iyice sarstı.

Anne ile oğul bugün öğle namazının ardından Ortaköy mezarlığında gözyaşları içinde defnedildi. Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan ile Başkan Yardımcısı Adnan Tatar’da cenaze törenine katıldı. Başkan Akcan, “Ayşe annemizin yaşlı kalbi, evlat acısına dayanamamış. Kalaycı ailesine ve Ortaköy’e başsağlığı diliyorum. Merhumların mekanı cennet olsun. Anne ile evladının 3 saat arayla ölümü hepimizi üzdü” dedi.

Semra Uçkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER