Denizli'de eğitim gönüllüleri buluştu

Denizli’de Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, düzenlenen Eğitim İçin El Ele projesinde yer alan gönüllü eğitmenleri buluştu.

Denizli'de eğitim gönüllüleri buluştu

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından 10 yıl önce hayata geçirilen Eğitim İçin El Ele projesine katılan gönüllü eğitmenler bir araya geldi. Çamlık'ta düzenlenen etkinliğe Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kent Konseyi Genel Sekreteri Baran Akın, Gençlik Meclisi Başkanı Bilge Naz Sak ve eğitmenler katıldı. 

Eğitim İçin El Ele projesinin bugüne kadar binlerce öğrenciye umut olduğunu ifade eden Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, “Eğitim için el ele vereli 10 yıl oldu. 10 yıl önce sizin gibi gönüllü eğitmenlerimiz ile yola çıktık. Sizlerle beraber Türkiye’de örnek bir proje yaptık. Projemize bu yıl oldukça büyük bir ilgi var. Hafta sonları kendinize vakit ayırmak varken, gençlerimiz için sabahın erken saatlerinde kalkıp akşamın geç saatlerine kadar emek harcıyorsunuz. Aslında farkında olmadan oradaki arkadaşlarınıza rol model oluyorsunuz. Sadece öğretmenlik yapma anlamında değil hayata hazırlanma anlamında da çok önemli bir proje" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER