Başer; “Projelerimiz Merkezefendi’mize Çok Yakışacak.”

Ak Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, "Vizyon projelerimizden olan Hanım Eller Çarşısı Denizli’mize ve Merkezefendi’mize çok yakışacak"dedi.

Başer; “Projelerimiz Merkezefendi’mize Çok Yakışacak.”

“Milletimiz Bize Güveniyor"

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer Merkezefendili vatandaşlarla bir araya geldi. Başer konuşmasında;

Kadın Annedir, kardeştir, eştir. Onlar bizim değerimizdir. Merkezefendi Belediye Başkan Adayımız Muhammet Subaşıoğlu, hanım kardeşlerimize ‘Hanım Eller Çarşısı' nın yapılması sözünü verdi. Tüm vatandaşımızın bize sonuna kadar inandıklarının bilincindeyiz. Bizler söz verip sözünde durmayanlardan değiliz.

“31 Mart Günü Hizmet Destanı Hız Kesmeden Devam Edecek”

Tezahüratlar eşliğinde konuşması sık sık kesilen AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer " Görüyoruz ki heyacanımız mahallelerimize sığmıyor. Allahın izniyle ve Milletimizin desteğiyle 31 Mart günü gümbür gümbür sandıkları patlatıp Cumhur ittifakımızın adayları Büyükşehirde Osman Zolan Başkanımız, Merkezefendide Muhammet Subaşıoğlu Başkanımızla Hizmete Devam. Şunu kesinlikle unutmayın ki Cumhur İttifakı; bu aziz milletin ortak değerleri etrafında kenetlenmesidir. Denizli’mizde 31 Mart sonrası bu kenetlenmeyle hizmet destanları yazılmaya Devam  edilecektir. Milletimiz Denizli’mize kimin katkı sağlayacağını, kimin bu milletin gönlüne dokunacağını çok iyi biliyor. Bu coşkudan da anlıyoruz ki Denizli’miz kararını verdi. Tevazu Samimiyet Gayretle Memleket İşi Gönül İşi diyerek yola Devam."dedi

Raziye

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER