AYSİAD ekonomik gelişmeler ve 2019 yılı beklentilerini değerlendirdi

Pamukkale Üniversitesi eski İİBF Dekanı, Paü Muhasebe Finansman ABD Başkanı ve İngilizce İşletme Bölüm Başkanı Prof.Dr. Hakan Aygören    Ekonomik Gelişmeler Çerçevesinde Karşılaşılan riskler nasıl yönetilir ,İşletme Yönetimi ve yöntemlerle ilgili özet bilgiler ve önümüzdeki dönemde iktisadi açıdan beklentilerimizi  anlattı.  Etkinliğe AYSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Catlık, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Erol Akça, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Abdurrahman Demirdak, Yönetim Kurulu üyeleri, Dönem Başkanları ve üyeler katıldı.

AYSİAD ekonomik gelişmeler ve 2019 yılı beklentilerini değerlendirdi

Prof.Dr.Hakan Aygören toplantıya başlamadan önce ; “AYSİAD’ın yapısına baktığım zaman farklı sektörler iş adamlarının burada olduğunu görüyorum. Tüm sektörlerin işletme ve yönetim açısından ne gibi sorunları var? nelerle karşılaşıyoruz ve neler yapmamız gerekiyor?  tartışmaya açacağım.” diyerek devam etti.

AYSİAD Başkanı Mahmut Catlık; “Katılımından dolayı Hakan hocama teşşekür ediyorum ve kendisine hediye vermek istiyoruz”  diyerek üyelerle birlikte hediyesini taktim etti.

DOĞAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER