MATEMA Anadolu Lisesi Denizli Kültür Koleji olarak yoluna devam ediyor!

2017 yılında Denizli’de butik bir okul olarak eğitim öğretim hayatına başlayan MATEMA Anadolu Lisesi Kampüsü, daha güçlü ve daha kurumsal bir eğitim için Denizli Kültür Koleji adını aldı.

MATEMA Anadolu Lisesi Denizli Kültür Koleji olarak yoluna devam ediyor!

Denizli’nin önde gelen̈ eğitim kurumları arasında yer alan MATEMA Anadolu Lisesi, bundan sonra eğitim öğretim hayatına Denizli Kültür Koleji adıyla devam edecek. Kurum Müdürü Ebru Gökçe Çalışkan, dört yıldan beri Türkiye’nin önde gelen üniversitelerine sayısız öğrenci kazandırdıklarını hatırlatarak, bu başarıyı daha da ileri götürmek adına Denizli Kültür Eğitim Kurumları ile anlaştıklarını kaydetti. Matema Anadolu Lisesi’nin kapanmasının ya da el değiştirmesinin söz konusu olmadığını vurguladı.

Yeni dönemde eğitim öğretim hayatına yine aynı kurucumuz Halil Emirdağ, aynı yönetim ve aynı öğretmen kadrosuyla devam edeceklerini belirten Çalışkan, “Denizli Kültür Koleji Türkiye’de 90 şubesiyle eğitim öğretimin lokomotifleri arasında yer alıyor. Bu eğitim ordusu ailesine katılmakla artık daha da büyüdük ve güçlendik. MATEMA Anadolu Lisesi bundan sonraki eğitim hayatına Denizli Kültür Koleji olarak devam edecek” dedi.

Erol Uçkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER