Hangover Çamlık’tan Denizli’de örnek davranış

Denizli’de sık sık uyuşturucu satıcılarına göz açtırmayan emniyet ekiplerine bir destekte Denizli’de faaliyet gösteren Hangover Çamlık’tan geldi.

Hangover Çamlık’tan Denizli’de örnek davranış

Denizli’de uyuşturucuyla mücadele eden emniyet ekiplerine destek olmak amacıyla güvenlik seviyesini üst düzeye çıkaran Hangover Çamlık bu sayede mekânda uyuşturucu satmaya çalışan 3 kişiyi yakalayarak emniyet mensuplarına teslim etti.

Denizli’de özellikle eğlence mekânlarına dadanan torbacı diye adlandırılan kişiler genellikle uyuşturucu satmaya çalıştığını belirten Denizlili Eğlence mekânı Hangover Çamlık işletmecisi Ali Keskin ve Ahmet Keskin “Bizler Hangover Çamlık olarak emniyet güçlerimize yardımcı olmak için mekânımıza gelen kişileri tek tek aramalardan geçirerek uyuşturucu satışını engellemeye çalışıyoruz. Torbacı diye tabir edilen kişilerin mekânımızda gençlerimizi zehirlemelerine asla izin vermeyeceğiz. Hangover Çamlık olarak Emniyet güçlerimize yardımcı olmak biz vatandaşların görevi. Bu yüzden işletmelerden uyuşturucuyla mücadele etmek için güvenliğimizi üst seviyede tutup gençlerimizin kanına giren uyuşturucu batağından bir nebzede olsa kurtarmaya çalışıyoruz. Mekanımıza girmek isteyen torbacı diye tabir edilen 3 kişiyi güvenlik ekiplerimiz yakalayarak emniyet güçlerimize teslim etmiştir. Umarız bu uygulama her yerde her esnafımız duyarlı olursa bu uyuşturucu batağına saplanan gençlerimizi bir nebzede olsa kurtarmaya yetecektir. ”diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 23:56

Raziye

YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan yılmaz
hasan yılmaz - 3 hafta Önce

Bu haber araştırılmadan yapılmış olmadı. Bu bahsedilen kişiler organize suç örgütünden cezaevindeler. bu arkadaşlar kendi reklamını yapıp devletle yakın olduğunu göstermeye çalışmış daha doprusu çalıştığını zannetmiş. Denizlide bunların nasıl insan olduğunh bilmeyen yoktur. Bu tarz parayı sonradan gören insalaro sitenize haber yapmahyın

Mehmet Deniz Eroğlu
Mehmet Deniz Eroğlu - 2 hafta Önce

Bu şahsiyetler in ne olduğunu bilmeyen yoktur. Uyuşturucu gasp kaçak ılık ne varsa bunlarda... Örnek insanmış gibi ha er yapılmaları çok üzücü.. Şuan suç örgütü kurmaktan tutuklanan bu şahsiyetler i hakettikleri yere tıkayan Emniyet güçlerinin ellerine sağlık..

SIRADAKİ HABER