Denizli 10 firmayla 10 numara

Capital Dergisi, bu yıl Türkiye’nin en büyük 500 şirketini açıkladı. Denizli’de 10 firmanın girdiği listede Bereket Enerji Gurubundan 4 şirket, bu sırlamada kendine yer buldu.

Denizli 10 firmayla 10 numara

Bereket Enerji Grubu'nun 4 şirketi, iş dünyasının takip ettiği Capital Dergisi'nin 'Türkiye'nin En Büyük 500' firması listesine girdi. Capital Dergisi'nin 'Türkiye'nin En Büyük 500' firması listesi açıklandı. Bereket Enerji Grubu’ndan 4 şirket sıralamada yer aldı.

Bereket Enerjinin listeye giren şirketleri ve sıralamaları şu şekilde:

69. sıra Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş.

109. sıra Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş.

259. sıra GDZ Enerji Dağıtım A.Ş.

382. sıra ADM Elektrik Dağıtım A.Ş.

GURUR VERİCİ

Bereket Enerji Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı, gruba bağlı 4 şirketin ilk 500 kuruluş arasına girmesinin gurur verici olduğunu belirterek, "Ülkelerin gelişmişlikleri artık enerji üretimi ve tüketimiyle ölçülüyor. 'Tüm çabalara rağmen 2 milyar insanın enerjiye ulaşamadığı dünyada, ülkemizde günde 4 saat elektrik kesintisinin uygulandığı günlerden bugünlere geldik. Enerji sektörü yüksek teknoloji, bilgili ve deneyimli kadrolar ve yüksek finansman gerektiren bir sektördür. Böyle bir sektörde 10 bini aşkın çalışanımızla, ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için büyük çaba gösterdik ve göstermeye devam edeceğiz. Enerji sektörü için her çabamız Türkiye'nin geleceği, Türk halkının mutluluğu içindir" dedi.

Erol Uçkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER