banner249

CHP’den emekli öğretmenlere ziyaret!

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü ziyaretlerimiz kapsamında Denizli Emekli Öğretmenler Derneğini ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi.

CHP’den emekli öğretmenlere ziyaret!
banner240

Dernek Başkanı Kevser Erbeği tarafından ağırlanan Başkan Akbaba, "Öğretmenlik hayatları boyunca nice çocuğun karakterinin oluşumuna destek veren, kişiliğini inşa eden, hayatını olumlu anlamda etkileyen öğretmenlerimiz, emekliliklerinde de faydalı olmaya öylesine gayret ediyorlar ki; başlattıkları kurslar, verdikleri eğitim bursları, kurdukları koro, yurt içi ve dışı kültür gezileri, sosyal sorumluluk projeleri; her biri eli öpülesi" dedi.

Akbaba ve yönetimi, ziyaretin sonlarına doğru ise Öğretmenler Korosu sürpriziyle karşılaştı. Başkan Kevser Erbeği ve Yönetim Kurulu Üyelerine misafirperverlikleri için teşekkür eden Akbaba, ziyaretten büyük keyif aldığını belirtirken, emekli öğretmenlerin 'Öğretmenler Günü'nü " Gününüz kutlu olsun, siz emekliler, öğretmenler her şeyin en güzelini hak ediyorsunuz" sözleriyle kutladı.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER