70 günün ardından görevinin başında

Denizli'nin Acıpayam ilçesi Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, 70 gündür gördüğü korona virüs tedavisinin ardından görevinin başına geçti.

70 günün ardından görevinin başında

Denizli Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan 7 Nisan’da yaptırdığı korona virüs testinin ikinci kez pozitif çıkmasının ardından tedavi altına alındı. Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nde 70 gündür tedavi gören Başkan Şevkan,  28 Nisan’da babası Ali Şevkan’ı toprağa veren Başkan Şevkan, 28 Mayıs’ta ise kardeşi Veteriner Hekim Nazım Şevkan’ı kaybetti.

Zorlu sürecin ardından görevinin başına geçen Başkan Şevkan, ilk mesai gününde birim müdürleri ile toplantı gerçekleştirdi. Başkan Şevkan, babası ve kardeşinin vefatı dolayısıyla bu zorlu süreçte telefonla, sosyal medya aracılığıyla ve taziye ziyaretleriyle kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür etti. Başkan Şevkan, “Pamukkale Üniversitesinde tedavi süresince kardeşimle ve bütün hastalarıyla insanüstü bir çabayla ilgilenen hocalarımıza, doktorlarımıza, hemşirelerimize ve bütün sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum’’ dedi.

Hasan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER