banner249

Denizli’de Hava Durumu 24 Kasım 2023

Denizli’de 24 Kasım Cuma günü kentin yüksek kesimlerine kar yağışı geleceği tahmin ediliyor. 

Denizli’de Hava Durumu 24 Kasım 2023
banner240

Denizli’de Hava Durumu Nasıl Olacak? Denizli’de kar yağışı var mı? Denizli’de havalar nasıl? Meteoroloji, Denizli için 24 Kasım 2023 Cuma günü hava tahmin raporunu paylaştı. Şehrin yüksek kesimlerine kar yağması bekleniyor. 

Meteoroloji’nin 5 günlük yeni hava tahmin raporuna göre Denizli’de etkili olan sağanak yağışla ilgili uyarı gelirken hafta sonu için yağış ve yeni hafta için kar uyarısı geldi. İşte detaylar… 

Haftanın dördüncü iş gününe 11 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Denizli genelinde sabah saatlerinde parçalı bulutlu hava etkili olurken öğleden sonra çok bulutlu gökyüzüyle birlikte sıcaklık 20 dereceye kadar çıkıyor. 

HAFTA SONU VE KAR UYARISI 
Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporuna göre Denizli’de hafta sonu için yağış uyarıları gelirken kar yağışı için de  gün verildi. 

Haftanın son iş gününde (BUGÜN) sabah saatlerinde 10 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü birlikte 20 derece seviyelerinde ölçülecek. 

Hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) sabah saatlerinde sıcaklığı 10 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve kuvvetli sağanak yağış ile birlikte en yüksek termometreler 16 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

Hafta sonunun son gününde (PAZAR) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 10 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde yağış geçişleriyle birlikte termometreler ciddi düşüş yaşanırken gün içerisinde en yüksek sıcaklık 14 derece olarak ölçülüyor. 

Yeni haftanın ilk iş gününde (PAZARTESİ) sabah saatlerinde termometreler 4 dereceye gerilerken  gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve hafifler yağışı birlikte termometreler 11 derece seviyelerinde ölçülecek. Denizli’nin 12 ilçesinde karla karışık yağmur beklenirken yüksek kesimlerine ise meteoroloji kar yağı tahmininde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2023, 02:15

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER