Denizli’de öğrenci ailesiyle okulu basıp müdürü darp etti!

Denizli'nin Merkezefendi İlçesi'nde Sevil Kaynak Ortaokulu'nda 8. sınıf öğrencisi genç ailesiyle birlikte okula gelerek okul müdürünü darp etti.

Denizli’de öğrenci ailesiyle okulu basıp müdürü darp etti!

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi, Sevil Kaynak Ortaokulu’nda öğrenim gören bir öğrenci, geçimsizliği ve okulda çıkardığı olumsuz davranışlar gerekçe gösterilerek disiplin cezası aldı. Verilen cezaları beğenmeyen 8.Sınıf öğrencisi K.Ö, okul yöneticilerini sosyal medya üzerinden tehdit etmeye başladı.

Sosyal medya üzerinden başlayan tehdit ve taciz söylemleri bu sabah okula taşındı. Kendisi için verilen cezaları hazmedemeyen Ö.K, okul yönetimi ile karşı karşıya geldi. Bir süre telefon ve sosyal medya üzerinden okul idare ve öğretmenlerini taciz eden Ö.K, bu sabah ailesi ve yakınları ile okulu bastı.

Okul idarecileri ile sözlü olarak başlayan tartışma bir anda kavgaya dönüştü. Beraberinde getirdiği yakınları ile okul idarecilerini darp eden 8. Sınıf öğrencisi Ö.K ve yakınları okula çağırılan polis ekipleri tarafından etkisiz hale getirildi. Polis tarafından gözaltına alınan şüpheliler ifadelerinin alınması için karakola götürüldü. Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 16:21

Semra Uçkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER