banner249

Yassıhöyük’ün kanayan yarasına merhem oldu

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, Yassıhöyük’ün kanayan yarası olan dere ıslah çalışmaları ve üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Yassıhöyük’ün kanayan yarasına merhem oldu
banner240

Acıpayam’da Yassıhöyük Mahallesi’nde dere ıslah çalışmaları ve üst yapı çalışmaları devam ediyor. Çalışmaları yerinde incelemek üzere Yassıhöyük Mahallesi’ne giden Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, yetkililerden bilgi aldı.

Bir süre önce Acıpayam Belediyesi ve DSİ işbirliği ile Yassıhüyük mahallesinde mahallenin ortasından geçen dere de başlatılan ıslah çalışmalarının tamamlanmasının ardından Acıpayam Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kanal yoluna kilit parke taşı döşeme çalışmalarına başlandı.

İncelemeler sırasında mahalle halkıyla da bir arayan gelen Başkan Şevkan, “Uzun yıllardır Yassıhüyüklü kardeşlerimizin kanayan yarası olan kanalın DSİ işbirliği ile temizliği tamamlanan bölgede kilit parke taş döşeme çalışmalarımız devam ediyor. Hem DSİ yetkililerimize ve hem de kendi çalışma arkadaşlarıma emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık. Yassıhüyüklü kardeşlerimize de hayırlı olsun, sağlıklı günler diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER