banner249

Tavas’ta muhteşem değişim!

Tavas Belediyesi tarafından gerçekleştirilen dev üst yapı çalışmaları, ilçenin çehresini tamamen değiştiriyor.

Tavas’ta muhteşem değişim!
banner240

Tavas Belediyesi, İlçe genelinde eş zamanlı olarak başlattığı parke taşı döşeme çalışmalarıyla, Orta, Yeni, Yaka ve Samanlık Mahalleleri'nde büyük bir dönüşüm yaratıyor. Belediye ekipleri, İlçe Merkezi'nde yolları modernize etmek için gece gündüz çalışıyor. Vatandaşların daha rahat ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamak amacıyla ulaşımı daha konforlu hale getirme konusunda kararlılar.

Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, parke ve yol yapım çalışmalarını hızlandırdıklarını belirtiyor. İnamlık, "Mahalle sakinlerinin istekleri doğrultusunda uzun yıllar önce yapılan ve özelliğini yitiren bölgelerdeki bu çalışmalarla hemşehrilerimiz çok mutlu oldu. Amacımız Tavas'ımıza yakışan hizmetleri Tavaslı hemşehrilerimizle buluşturmaktır. Bu bağlamda gece gündüz çalışan ekiplere ve bu süreçte sabır ve anlayış gösteren tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Tavas ilçesindeki bu büyük değişim çalışmalarıyla, ilçenin sakinleri daha modern ve yaşanabilir bir çevrede yaşama fırsatı buluyor. Tavas Belediyesi'nin hizmetlerine devam edeceği ve ilçeyi daha da güzelleştirmek için çalışmalarına devam edeceği belirtiliyor.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner252

banner210