Gönül sofrası Karaman’da

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Karaman Mahallesi’nde kurduğu iftar sofrasında binlerce vatandaşı ağırladı.  Karaman Mahallesi’nin geçmişten gelen sorunlarını çözdüklerini ifade eden Başkan Zolan, “Karaman ne zaman biz bu gönül sofrasını kursak gelmiş ve bize eşlik etmiş bir mahallemiz” dedi.  

Gönül sofrası Karaman’da

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Ramazan ayı boyunca farklı mahallelerde düzenlediği iftar sofrası Karaman Mahallesi Kiremitçi Pazaryeri yanında kuruldu. İftara Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Başkan Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan vatandaşların ramazanlarını tebrik ederek birlikte dua edip oruçlarını açtı. Başkan Zolan burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, pandemi sonrası eski normallere dönüşün başladığını belirterek, gönül sofrası davetlerine katılan hemşehrilerine teşekkür etti. Başkan Osman Zolan, “Allah razı olsun.  Bugün burada muhteşem bir kalabalık var, iki yıl aradan sonra buluşmayı özlemişiz. Pandemi artık aramızdan yavaş yavaş ayrılıyor. Eski normallerimize geri dönüyoruz. Karaman ne zaman biz bu gönül sofrasını kursak gelmiş ve bize eşlik etmiş bir mahallemiz. Karaman Mahallemizin birçok sorunlarını çözerek geldik. Altyapısını ve üst yapısını baştan aşağıya yeniledik. Parkları, alt yapısı, üst yapısı ile Karaman örnek mahallelerimizden birisi oldu” diye konuştu.

“VATANDAŞLARIMIZIN DERTLERİYLE DERTLENDİK”

Sadece Karaman’da değil tüm Denizli’de sorunları çözmeye devam ettiklerini vurgulayan Başkan Zolan, “Biz bu zamana kadar vatandaşımızın derdiyle dertlenip onların sorunlarına çözüm üreterek geldik. Bugün de yine vatandaşımıza hizmet etme konusunda aynı duruşu sergileyerek yolumuza devam ediyoruz” dedi.  Konuşmaların ardından vatandaşlarla bir süre sohbet eden Başkan Zolan, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Erol Uçkan


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER