banner249

Denizli’de ikinci operasyon!

Denizli ve diğer 15 ilde bölücü terör örgütüne karşı gerçekleştirilen eşzamanlı operasyonlarda 37 şüphelinin yakalandığı bildirildi.

Denizli’de ikinci operasyon!
banner240

İçişleri Bakanı Yerlikaya, bu operasyonları sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu şekilde duyurdu, "Bugün, bölücü terör örgütüne (BTÖ) yönelik 'Kahramanlar Operasyonları' çerçevesinde İstanbul, Van, Şanlıurfa, Elazığ, Düzce, Diyarbakır, Bursa, Edirne, Kırklareli, Kilis, Iğdır, Hatay, Adana, Kahramanmaraş ve Denizli illerimizde eş zamanlı operasyonlar gerçekleştirildi. Bu operasyonlar neticesinde 37 şüpheli BTÖ mensubu yakalanırken, aynı operasyonlar sırasında Ağrı'da sınır ötesine kaçmaya çalışan ve arama kayıtları bulunan 2 terörist de etkisiz hale getirildi."

Bakan Yerlikaya, operasyonlarda elde edilen başarıyı vurgulayarak şunları ekledi, "Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü TEM Başkanlıklarımız, İl Emniyet Müdürlüklerimiz ve İl Jandarma Komutanlıklarımızın koordineli çalışmalarını gönülden tebrik ediyorum. Halkımızın duaları ve destekleriyle birlikte, teröristleri ve iş birlikçilerini adalete teslim etme kararlılığımızı sürdüreceğiz. Aziz milletimizle birlikte, son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir."

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner252

banner210